اسپادانی های عزیز

شرکت اسپادان برای بالا بردن سطح فروش و درآمد، از روش‌های نوین در تبلیغات استفاده می کند که یکی از این روشها  ایجاد فروشگاه زنجیره ای، مجازی برای کاربران است.

فروشگاه زنجیره ای  درواقع یک نوع دامنه است که از دامنه اصلی مشتق شده‌ شده است. برای مثال نام دامنه اصلی سایت شرکت اسپادان espadanshop.com است و یکفروشگاه زنجیره ای  که می‌توانیم برای این دامنه تعریف کنیم مثلا به ‌صورت زیر است:

 

kala1.espadanshop.com

در حقیقت فروشگاه زنجیره ای  ارائه شده توسط شرکت اسپادان یک کپی از فروشگاه اسپادان می باشد که با نام دامنه درخواستی شما تحویل شما می شود. 

فروشگاه زنجیره ای  که توسط شرکت اسپادان جهت استفاده عزیزان طراحی کرده است دارای مزایای زیر هستند: 

1- از این پس برای ورود به پنل کاربری خود فقط از طریق سایت فروشگاهی می توانید اقدام کنید. بنابراین چنانچه هنوز درخواست راه اندازی فروشگاه زنجیره ای نداده اید هرچه سریعتر درخواست دهید.

2- شما می توانید با فروش محصولات  شرکت اسپادان سود دریافت کنید. به این صورت که سایت خود را تبلیغ می کنید و افراد با مراجعه به سایت شما اقدام به خرید محصولات شرکت اسپادان (که بر روی فروشگاه زنجیره ای شما هست) می کنند. 5% فروش محصولات شرکت اسپادان که از طریق سایت شما انجام شده باشد به شما و 5% آن به بالاسری شما می رسد.

3- شما می توانید با بارگذاری محصولات خود بر روی سایت از فروش آنها نیز درآمد کسب کنید. به این صورت که پس از ورود به فروشگاه زنجیره ای خود و انتخاب گزینه پنل کاربری از طریق گزینه مدیریت محصولات فروشگاه اقدام به بارگزاری محصولات کنید.

پس از آنکه محصول را بارگزاری کردید محصول شما توسط واحد بازرگانی شرکت اسپادان بررسی خواهد شد. پس از بارگذاری محصول با پشتیبانی شرکت تماس گرفته و از فعال شدن آن اطمینان حاصل فرمائید. البته چنانچه کاربری بخواهد محصولش بر روی کلیه سایت های شرکت اسپادان قابل مشاهده باشد، شامل پرداخت هزینه می شود که هزینه آن بستگی به میزان درصدی که شما می توانید روی محصول خود تخفیف دهید، دارد. 

نکته مهم: عکس های فرستاده شده حتما باید با سایز 450*450  pixl  و دارای بک گراند سفید و بدون لک و سایه باشد. در غیر اینصورت محصول شما فعال نخواهد شد.

برای سهولت ارسال درخواست سایت فروشگاه زنجیره ای، شرکت اسپادان روش جدیدی برای شما راه اندازی کرده است.

در شیوه جدید ارسال درخواست سایت، نیازی به ارسال ایمیل  نمیباشد ، فقط کافی است وارد لینک زیر شده  http://www.espadanshop.com/Shop/domainregister.aspx

ابتدا در فیلد اول نام کاربری ثبت شده در اسپادان خود را وارد نمایید سپس نام دامنه مورد نظر ( اسم سایت ) خود را تعیین نموده

 ( در انتخاب نام سایت به موارد زیر دقت کنید :

  1. نامی که انتخاب میکنید معرف سایت شما و محصولات شما میباشد پس برای جذب بهتر خریدار از انتخاب نام های تکراری و نامفهوم و بدون معنی خودداری کنید.
  2. نامی که انتخاب میکنید فقط از حروف لاتین و عداد باشد و در نام سایت فاصله یا نقطه وارد نکنید .
  3. در فیلد نام سایت خود espadanshop.com را وارد نکنید؛ همان طور که مشاهده خواهید کرد در فیلد های دیگر این گزینه ها وارد شده است ونیاز به وارد کردن از طرف شما نیست.
  4. نامی که انتخاب میکنید شامل کلمات modir, admin, master ،  espadan و مانند آن نباشد.
  5. نام سایت های معروف مانند google, amazon, yahoo نباشد.

و در انتها شماره موبایل خود را وارد کنید و روی گزینه ارسال درخواست کلیک کنید.

درخواست شما ثبت خواهد شد و سایت شما تا 24 ساعت کاری  بعد آماده و از طریق پیامک به شماره موبایل داده شده ارسال خواهد شد.

یوزر و پسورد سایت شما، همان یوزر پسورد کاربری شما در اسپادان میباشد

 

  • تذکر : از تاریخ  1399/9/22  شیوه درخواست سایت قبلی منسوخ میباشد لذا ایمیل های وارد شده بعد از این تاریخ خوانده و جوابی داده نخواهد شد و درخواست فقط از طریق روش جدید قابل دریافت میباشد.
  •  
  • تذکر : قبل از ارسال درخواست سایت پروفایل کاربری خود را کامل کنید زیرا برای ایجاد سایت شما لازم است که پروفایل شما کامل باشد و در صورت کامل نبودن، سایت شما تا زمان کامل شدن پروفایل از طرف  شما، آماده نخواهد شد.

 

 


MrCode.ir